Catering

Pro vaši party, oslavu, slavnostní příležitost nebo firemní akci nabízíme možnost cateringu. Nabízíme vám dodání a realizaci na míru a to jak zmrzlinového, zákuskového, tak kávového a nápojového občerstvení. Ať už máte jasnou představu nebo chcete s nápadem pomoci, neváhejte se na nás obrátit pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře. Na základě vyplněných informací se vám ozveme, probereme možnosti a určitě něco vymyslíme :-)

Inspirace:

Festival

Festivaly, větší akce a oslavy

Připravíme na váš festival, svatbu, narozeninovou oslavu nebo firemní den kompletní catering a to buď uvnitř ve vašich prostorech nebo venku v našem stanu. Můžeme vám nabídnou zmrzlinu ve vitríně - až na 8 druhů zmrzlin, vitrínu s nanuky nebo kelímky zmrzky, chlazenou vitrínu se zákusky, dorty nebo monoporcemi. Díky mobilnímu kávovaru vám také můžeme připravit výborné studené nebo teplé nápoje z výběrové kávy. Samozřejmostí jsou i nekávové studené i teplé nápoje.
Zmrzlina na menší akce a oslavy

Zmrzlina na menší akce a oslavy

Na vaši menší akci či oslavu vám zapůjčíme náš Coolbox plný naší zmrzky (2 druhy). Velkou výhodou je, že zmrzka v něm vydrží několik hodin a to i bez elektřiny. Díky jednoduchosti je tedy vhodný zahradní akce, kde si každý nabere, kolik sní :-)
Sladký chlazený catering

Sladký chlazený catering

Na konferenci, večírky, atd. vám můžeme dodat chlazenou vitrínu plnou zákusků, dortů a monoporcí. Nabídku si můžete prohlédnout na našem e-shopu nebo vám připravíme sladké občerstvení na míru.
Kavovy catering

Kávový catering

Disponujeme mobilním kávovarem jak na espresso, tak filtrovanou kávu. Vaší akci tedy můžeme nakofeinovat různými ledovými nebo teplými kávovými nápoji doplněnými o zmrzku nebo alkohol :-) K přípravě kávy používáme kvalitní výběrové kávy Candycane coffee nebo Dos Mundos.
Výdej z auta

Výdej z auta

Pokud nemáte místo a čas, nabízíme vám vychytanou rychlovku. Na vaši akci nebo prezentaci dorazíme o přestávce nebo v jiném časovém okně. Přijedeme s naším autem, rozdáme kelímky se zmrzkou nebo nanuky a zase rychle zmizíme :-)

Příklady realizací:

    E-shop