Partnership

Za našimi poctivými výrobky si stojíme a rádi je dostaneme co nejblíže k vám. Chcete u vás prodávat naši zmrzlinu, kelímky, nanuky nebo mít u vás výdejní místo našich objednávek? Nebo víte o zajímavém prostoru, chcete váš provoz rozšířit nebo chcete zajímavou investiční příležitost? Neváhejte se na nás obrátit přes níže uvedený formulář s vaší představou, rádi se potkáme a zkusíme najít společné řešení.

Možnosti:

Zmrzlina

Zmrzlina

Máte kavárnu, restauraci, bistro a nemáte zmrzlinu. Chcete prodávat naši zmrzku připravovanou z kvalitních surovin a bez přidaných ingrediencí, které nemají ve zmrzlině co dělat? Dodáme Vám naši vitrínu nebo tu Vaši budeme pravidelně zásobovat.
Dorty, zákusky nebo monoporce

Dorty, zákusky nebo monoporce

Chcete váš provoz doplnit o náš kvalitní chlazený sladký sortiment. Na naše zákusky se můžete podívat na našem e-shopu nebo připravíme sortiment podle vašeho přání a pravidelně vás budeme zásobovat.
Partnership

Zmrzlinové kelímky

Máte prodejnu nebo občerstvení a chcete nabídnout vašim zákazníkům kelímky s kvalitní zmrzkou. Dodáme vám malý mrazák a budeme vás pravidelně zásobovat. Víc nepotřebujete, lžička je pod víčkem :-)
Vydejni misto

Výdejní místo

Chcete do vaší provozovny přilákat více zákazníků? Můžeme k vám posílat naše zákazníky, kteří si budou vyzvedávat objednávky z našeho sortimentu. Ke zřízení výdejního místa od vás potřebujeme mrazák a lednici pro uchování objednávek, pak už k vám jen budeme posílat zákazníky pro objednávky. O zásobování a marketing se postaráme my a na provizi se určitě domluvíme :-)
Partnership

Obchodní prostory

Vlastníte obchodní prostory, kterým by slušel náš koncept? Nebo víte o zajímavých obchodních prostorech, které se staví, jsou volné nebo stávající majitel by rád provoz přenechal? Dejte nám vědět.
Partnership

Společný projekt, investice

Máte vlastní know-how nebo přemýšlíte nad vlastním konceptem a myslíte si, že by stálo jej vybudovat společně? Nebo chcete investovat do rozšíření našeho konceptu a výrobních technologií? Ozvěte se nám a rádi se s vámi potkáme a probereme možnosti.
Portfolio_2
Festival
Zmrzlinový adventní kalendář 2
Dort č. 6
Partnership
Valentýnské zákusky 6

    E-shop