O nás

Jsme rodinný podnik a s láskou pro vás vyrábíme poctivou zmrzku z těch nejlepších ingrediencí! Denně pro vás připravujeme až 10 druhů zmrzliny, které pravidelně obměňujeme. V nabídce vždy najdete jak sorbety, které jsou bez alergenů, tak úžasné smetanové zmrzliny připravované z přírodního mléka a smetany z Mlékarny Ohaře. Střídáme oblíbené klasiky, ale rádi vymýšlíme i různé speciality a kombinace chutí. Sami pro vás připravujeme i cheesecakes, nanuky a zmrzlinové dorty! V našem sortimentu si můžete pochutnat i na kávě Candycane coffee a dalších teplých či studených nápojích.

TRADITION AND LOVE

HOW IT’S MADE?

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu eu, molestie tortor. Nam vel justo cursus, faucibus lorem eget, egestas eros. Maecenas eleifend erat at justo fringilla.

Curabitur lacinia enim at ex blandit, vel pellentesque odio elementum. Mauris rhoncus orci in imperdiet placerat. Vestibulum euismod nisl suscipit ligula volutpat, a feugiat urna maximus. Cras massa nibh, tincidunt.

Aliquam erat volutpat. Aenean accumsan.


Read more
  • Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi.
    Emily, Los Angeles
  • Nullam viverra consectetuer. Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus.
    Sophia, New York
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.
    Katarina, Chicago
CAFE

Chicago

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu molestie vulputateMonday - Friday

06:00 AM - 10:00 PM

Saturday - Sunday

08:00 AM - 08:00 PM+61(0) 383 766 284
noreply@envato.com

FOOD TRUCK

Los Angeles

Fusce ut velit laoreet, tempus arcu molestie vulputateMonday - Friday

06:00 AM - 10:00 PM

Saturday - Sunday

08:00 AM - 08:00 PM+61(0) 383 766 284
noreply@envato.com


E-shop